Деталі грантового проекту ЕС

Ініціатива Європейського Союзу «Мери за економічне зростання»

Грантовий Проект Європейського Союзу у м.Славутичі «План місцевого економічного розвитку: Славутич - драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» є переможцем конкурсу Програми Європейського Союзу в рамках Східної регіональної програми дій Європейського інструменту сусідства для муніципального розвитку.

Термін реалізації проекту: 2018 - 2020 роки (28 місяців).

 

Виконавці:
Виконавчий комітет Славутицької міської ради;
Міська громадська організація «Лабораторія малого бізнесу».

Бюжет проекту: 850 050 Євро100%
Внесок Євросоюзу - 650 000 Євро76%
З місцевого бюджету - 200 050 Євро24%
naprjamky
naprjamky

 

 

Очікувані результати:

  1. Створено механізм економічного розвитку Славутицького регіону - налагоджено співпрацю з 7 територіальними громадами Чернігівської області та розроблено План економічного розвитку.
  2. Створено нормативно-правовий інституційний механізм для підтримки та розвитку бізнес-середовища - створено службу з правового захисту суб’єктів бізнесу та інформаційно-консультаційну службу сервісів «Єдине вікно» з використанням сучасних електронних сервісів.
  3. Створено Інноваційний індустріальний бізнес-парк для суб’єктів підприємництва, в тому числі початкового бізнесу, інтелект-бізнесу, жінок та молоді.
  4. Проведено бізнес-навчання для працівників підприємств та організацій, бюджетних установ, демобілізованих учасників АТО, жителів регіону, в т.ч. молоді та жінок.
  5. Створено механізм діалогу влади та громадськості Славутицького регіону - розроблено Концепцію «Громада - головний інструмент розвитку регіону», створено систему інформування громадськості щодо економічного розвитку та ходу реалізації Проекту через місцеві, регіональні, міжнародні ЗМІ.
  6. Створено інформаційний портал для залучення зовнішніх інвестицій до Славутицького регіону.
  7. Створено Фонд фінансової підтримки інновацій та початкового бізнесу.​

 

 Контактна особа: Шевченко Віктор Васильович
- перший заступник міського голови

E-mail: Shevchenko.V@slav.gov.ua

logo es ukr

Проект фінансується Європейським Союзом.
Цей сайт було створено Грантовим Проектом «План місцевого економічного розвитку: Славутич - драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» в рамках Ініціативи Європейського Союзу «Мери за Економічне Зростання». Відповідальність за його зміст несе виключно виконавчий комітет Славутицької міської ради, точка зору якого не обов’язково збігається з позицією ЄС.

2018 © Служба електронних адміністративних послуг (бізнес-сервісів) «Єдине вікно». Всі права захищені Сайт створено Klynkov Y.

Пошук