Часті питання

Будівництво

Як дізнатися чи зареєстроване моє повідомлення/декларація про початок будівельних робіт, про готовність об’єкту до експлуатації, про внесення відповідних змін до них?
Відповідно до ст. 3 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» результатом поданого повідомлення/декларації про початок будівельних робіт, про готовність об’єкту до експлуатації, про внесення відповідних змін до них є внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Інформація розміщується на офіційному сайті Держархбудінспекції у розділі «Реєстр дозвільних документів» в єдиному реєстрі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Інформація реєстру є безоплатною та загальнодоступною за посиланням.

Земельні питання

Чи можливо через ЦНАП м.Славутича отримати витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та як це зробити?
У випадку розташування земельної ділянки у місті Славутич заявник може звернутися до адміністратора ЦНАП м. Славутич  або замовити Витяг через веб-ресурс електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

У випадку розташування земельної ділянки поза межами Славутича отримати витяг можливо виключно замовивши його через веб-ресурс електронних послуг Держгеокадастру.
Де отримати Витяг з ДЗК, замовлений онлайн?
Чи можливо в ЦНАП м. Славутича зареєструвати земельну ділянку?
У відомостях Державного земельного кадастру виявлено помилку, що робити?
Як дізнатися інформацію про стан розгляду електронного замовлення Витягу з ДЗК?

Нерухоме майно

Яку інформацію я можу отримати з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно?
Відповідно до 2. Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно затверджені постановою Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 25 грудня 2015 р. № 1127 інформація з Державного реєстру прав надається за допомогою програмних засобів ведення цього Реєстру у паперовій або електронній формі, що має однакову юридичну силу та містить обов’язкове посилання на Державний реєстр прав.

Інформація з Державного реєстру прав у паперовій формі надається на аркушах паперу форматом А4 (210 х 297 міліметрів) без використання спеціальних бланків, проставлення підпису та печатки державного реєстратора прав на нерухоме майно.

За п 3. Порядку інформація з Державного реєстру прав у паперовій формі надається уповноваженою особою суб’єкта державної реєстрації прав, адміністратором центру надання адміністративних послуг, нотаріусом або його помічником.

Інформація з Державного реєстру прав в електронній формі надається через веб-портал Мін’юсту.
Чи можу я отримати інформацію якщо об’єкт знаходиться поза межами Славутича чи Київської області?
Чи повертається плата за надання інформації з Державного реєстру прав якщо інформація про об’єкт чи суб’єкт відсутня?
Як дізнатися, яким нерухомим майном я володію або дізнатися про власника нерухомого майна?

Реєстрація бізнесу та громадських об’єднань

Як зареєструвати громадське об’єднання або внести відповідні зміни до документів, де отримати зразки заяв та документів?
Інформацію про порядок реєстрації громадських об’єднань, бланки заяв, зразки заповнення заяв та типові статути можливо отримати на сайті Мінюсту за посиланням.
Виписка або витяг?

Інше

Які документи посвідчують особу?
Статтею 13 Закону України «Про адміністративні послуги» визначено, що основними завданнями адміністратора є:
  1. надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг;
  2. прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання;
  3. видача або забезпечення направлення через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг;
  4. організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг;
  5. здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень;
  6. надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом;
  7. складення протоколів про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом.
  8. розгляд справ про адміністративні правопорушення та накладення стягнень.
Хто здійснює розгляд та приймає рішення за заявами, які подані адміністратору центру надання адміністративних послуг?
Що таке безоплатна правова допомога?
logo es ukr

Проект фінансується Європейським Союзом.
Цей сайт було створено Грантовим Проектом «План місцевого економічного розвитку: Славутич - драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» в рамках Ініціативи Європейського Союзу «Мери за Економічне Зростання». Відповідальність за його зміст несе виключно виконавчий комітет Славутицької міської ради, точка зору якого не обов’язково збігається з позицією ЄС.

2018 © Служба електронних адміністративних послуг (бізнес-сервісів) «Єдине вікно». Всі права захищені Сайт створено Klynkov Y.

Пошук