Новини

Партнерство громад Славутича

Партнерство громад Славутича, Любецької та Михайло-коцюбинської ОТГ задля місцевого економічного розвитку набирає обертів.

25 липня в м.Славутичі відбулось засідання Українсько-Арабської Ділової Ради «Інвестиційний потенціал міста Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних територіальних громад».

В засіданні брали участь Абу Алруб Емад Мустафа, президент Українсько-Арабської Ділової Ради; Микола Дроботенко, радник Українсько-Арабської Ділової Ради; представники місцевих влад і бізнесу Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних територіальних громад.

Абу Алруб Емад Мустафа проінформував присутніх про мету діяльності Українсько-Арабської Ділової Ради та її роботу.

Інвестиційний потенціал Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних територіальних громад презентували Юрій Фомічев, Лілія Буракова та Зоя Чугай.

Микола Дроботенко розповів учасникам засідання про механізм залучення арабських інвестицій в місцеву економіку, а також запросив представників влади та бізнесу до співпраці.

В рамках засідання міський голова Славутича Юрій Фомічев презентував присутнім грантовий проект Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич - драйвер вільної та відкритої економіки регіону», який реалізується в місті в рамках Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання», та подякував присутнім представникам Любецької та Михайло-Коцюбинської територіальних громад за активну участь у заході задля спільного місцевого економічного розвитку.

Державні послуги

Муніципальні послуги

Електронні послуги

Повернутися до сайту ЦНАП

вул. Героїв Дніпра, 2, м. Славутич, Київська область, Україна, 07101

  • E-mail: UAP@SLAV.GOV.UA
  • Тел: + 38(04579) 2 96 94
  • Моб: +38(095) 606 15 70
  Hosting Ukraine
logo es ukr

Проект фінансується Європейським Союзом.
Цей сайт було створено Грантовим Проектом «План місцевого економічного розвитку: Славутич - драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» в рамках Ініціативи Європейського Союзу «Мери за Економічне Зростання». Відповідальність за його зміст несе виключно виконавчий комітет Славутицької міської ради, точка зору якого не обов’язково збігається з позицією ЄС.

2018 © Служба електронних адміністративних послуг (бізнес-сервісів) «Єдине вікно». Всі права захищені Сайт створено Klynkov Y.

Пошук