Новини

Партнерство громад Славутича

Партнерство громад Славутича, Любецької та Михайло-коцюбинської ОТГ задля місцевого економічного розвитку набирає обертів.

25 липня в м.Славутичі відбулось засідання Українсько-Арабської Ділової Ради «Інвестиційний потенціал міста Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних територіальних громад».

В засіданні брали участь Абу Алруб Емад Мустафа, президент Українсько-Арабської Ділової Ради; Микола Дроботенко, радник Українсько-Арабської Ділової Ради; представники місцевих влад і бізнесу Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних територіальних громад.

Абу Алруб Емад Мустафа проінформував присутніх про мету діяльності Українсько-Арабської Ділової Ради та її роботу.

Інвестиційний потенціал Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних територіальних громад презентували Юрій Фомічев, Лілія Буракова та Зоя Чугай.

Микола Дроботенко розповів учасникам засідання про механізм залучення арабських інвестицій в місцеву економіку, а також запросив представників влади та бізнесу до співпраці.

В рамках засідання міський голова Славутича Юрій Фомічев презентував присутнім грантовий проект Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич - драйвер вільної та відкритої економіки регіону», який реалізується в місті в рамках Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання», та подякував присутнім представникам Любецької та Михайло-Коцюбинської територіальних громад за активну участь у заході задля спільного місцевого економічного розвитку.

Державні послуги

Муніципальні послуги

Електронні послуги

Повернутися до сайту ЦНАП

logo es ukr

Проект фінансується Європейським Союзом.
Цей сайт було створено Грантовим Проектом «План місцевого економічного розвитку: Славутич - драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» в рамках Ініціативи Європейського Союзу «Мери за Економічне Зростання». Відповідальність за його зміст несе виключно виконавчий комітет Славутицької міської ради, точка зору якого не обов’язково збігається з позицією ЄС.

2018 © Служба електронних адміністративних послуг (бізнес-сервісів) «Єдине вікно». Всі права захищені Сайт створено Klynkov Y.

Пошук