Новини

9 жовтня 2018 року в Києві відбувся 3-й Міжнародний саміт мерів. Тут зібралися понад 100 очільників громад з усієї України, представники бізнесу, в т.ч. іноземного, а також міжнародні експерти та ментори з Польщі, Німеччини, Фінляндії, Норвегії, США. Мер Славутича взяв участь у Міжнародному саміті мерів "Співпраця заради економічного зростання"​. 

Партнерство громад Славутича, Любецької та Михайло-коцюбинської ОТГ задля місцевого економічного розвитку набирає обертів. 25 липня в м.Славутичі відбулось засідання Українсько-Арабської Ділової Ради «Інвестиційний потенціал міста Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних територіальних громад».

Нещодавно пройшло опитування громадської думки мешканців міста Славутича та населених пунктів Чернігівської області щодо спільних напрямків співпраці. Саме про це йдеться в інтерв’ю з головою громадської організації «Центр розвитку громади» Віктором Одиницею.

Державні послуги

Муніципальні послуги

Електронні послуги

Повернутися до сайту ЦНАП

вул. Героїв Дніпра, 2, м. Славутич, Київська область, Україна, 07101

  • E-mail: UAP@SLAV.GOV.UA
  • Тел: + 38(04579) 2 96 94
  • Моб: +38(095) 606 15 70
  Hosting Ukraine
logo es ukr

Проект фінансується Європейським Союзом.
Цей сайт було створено Грантовим Проектом «План місцевого економічного розвитку: Славутич - драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» в рамках Ініціативи Європейського Союзу «Мери за Економічне Зростання». Відповідальність за його зміст несе виключно виконавчий комітет Славутицької міської ради, точка зору якого не обов’язково збігається з позицією ЄС.

2018 © Служба електронних адміністративних послуг (бізнес-сервісів) «Єдине вікно». Всі права захищені Сайт створено Klynkov Y.

Пошук