Новини

9 жовтня 2018 року в Києві відбувся 3-й Міжнародний саміт мерів. Тут зібралися понад 100 очільників громад з усієї України, представники бізнесу, в т.ч. іноземного, а також міжнародні експерти та ментори з Польщі, Німеччини, Фінляндії, Норвегії, США. Мер Славутича взяв участь у Міжнародному саміті мерів "Співпраця заради економічного зростання"​. 

Партнерство громад Славутича, Любецької та Михайло-коцюбинської ОТГ задля місцевого економічного розвитку набирає обертів. 25 липня в м.Славутичі відбулось засідання Українсько-Арабської Ділової Ради «Інвестиційний потенціал міста Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних територіальних громад».

Нещодавно пройшло опитування громадської думки мешканців міста Славутича та населених пунктів Чернігівської області щодо спільних напрямків співпраці. Саме про це йдеться в інтерв’ю з головою громадської організації «Центр розвитку громади» Віктором Одиницею.

Державні послуги

Муніципальні послуги

Електронні послуги

Повернутися до сайту ЦНАП

logo es ukr

Проект фінансується Європейським Союзом.
Цей сайт було створено Грантовим Проектом «План місцевого економічного розвитку: Славутич - драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» в рамках Ініціативи Європейського Союзу «Мери за Економічне Зростання». Відповідальність за його зміст несе виключно виконавчий комітет Славутицької міської ради, точка зору якого не обов’язково збігається з позицією ЄС.

2018 © Служба електронних адміністративних послуг (бізнес-сервісів) «Єдине вікно». Всі права захищені Сайт створено Klynkov Y.

Пошук